Pečeň

Ochorenie pečene je vždy veľmi vážna ujma na zdraví. Najčastejšie sa stretávame s poškodením pečene toxickými látkami, upchatím pečene (odtoku žlče), zápalom pečene (hepatitídou), a to buď vírusovým alebo na základe autoimunitnej reakcie, chronickým zápalom (cirhóza). Ďalším ochorením sú nádory, ktoré sú v úplnej väčšine metastázami z iných orgánov. U vážne postihnutej pečene časom dochádza k jej zlyhaniu (prestáva plniť svoje funkcie).
Pečeňové funkcie sú nenahraditeľné ako pre ich detoxikačnú funkciu, tak pre ich zásadný podiel na látkovej výmene organizmu (metabolizme cukrov, tukov, štiepenie bielkovín na aminokyseliny). Pečeňové ochorenie sa prejaví únavou, chudnutím, nadúvaním, hnačkami, opuchy a zmenami psychiky (agresivita alebo apatia, zmätenosť) alebo poruchami sexuálnych funkcií. U väčšiny ochorení pečene má nezastupiteľnú úlohu diéta a odľahčenie a podpora funkcie pečene tak, aby pečeň mohla využiť svoje obrovské regeneračné schopnosti. Uvedomte si, že keď vám lekár oznámi zvýšené pečeňové testy, tak už pečeň funguje na menej ako 40% svojej plnej kapacity !!!
Ale nebojte, zostavili sme pre Vás optimálnu kombináciu našich prípravkov pre posilnenie metabolizmu, likvidáciu zápalu v pečeni, detoxikáciu pečene a podpory vylučovania žlče. Bezpodmienečne však počas terapie prestaňte konzumovať alkohol, čierny čaj a čiernu kávu. Takisto by ste mali zmeniť jedálniček. Ak beriete dlhodobo väčšie množstvo liekov, podporte pečeň preventívne našimi výrobkami. Problémy s pečeňou ale môžu mať tiež príčiny v duševnej alebo duchovnej oblasti. “Niečo mi prebehlo cez pečeň.” Zlosť, hnev, apod. Jednoducho zmeňte svoje vnútorné nastavenie!

Výrobca
Zoradiť podľa

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ak súhlasíte, kliknite na tlačítko "akceptovať".