Obličky

Ochorením obličiek rozumieme všetky prípady prejavujúce sa zníženou funkciou obličiek, bielkovinou alebo krvou v moči, zmenou množstva alebo zloženia moču, zápalom obličiek a ďalšími príznakmi. Obličky zbavujú telo odpadových látok a môžu byť poškodené toxínmi, liekmi, obličkovými kameňmi alebo hnisavým zápalom. Problémy s obličkami sa prejavujú opuchmi, nevoľnosťou, nechutenstvom, bolesťou v bedrovej oblasti (masáže nepomôžu) alebo slabinách, hnisom alebo krvou v moči, častým a nepríjemným močením.
Dobrou prevenciou a súčasťou akejkoľvek terapie pri ochorení obličiek je dodržiavať správny pitný režim, u žien dôkladná intímna hygiena, neprechladnúť od nôh a chrbta, udržiavať si dobrú imunitu a obmedziť príjem cukrov a omega 6 rastlinných olejov (sójový, kukuričný i slnečnicový).
Základom našej odporúčané kúry je dlhodobé pitie našej znamenitej zmesi OBLIČKY a mazanie bedrovej oblasti našou ZLATOBÝLOVOVOU masťou.
Obličky pracujú naplno medzi 17. a 19. hod., a preto užívajte prípravky na obličky práve v túto dobu (pokiaľ nie je uvedené inak). V tomto čase takisto zvýšte príjem tekutín.

Výrobca
Zoradiť podľa

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ak súhlasíte, kliknite na tlačítko "akceptovať".