Hormonálne problémy

Hormóny majú v organizme regulačné funkcie, zabezpečujú šírenie informácií v organizme, stimulujú premenu a činnosť buniek a celých orgánov. Preto sú označované ako “prví poslovia”. Sú zodpovedné za “látkové riadenie organizmu”. Krvou sa dostávajú k bunkám alebo do buniek, kde sa potom viažu na DNA, spúšťajú “výrobu” enzýmov, ktoré potom spustia požadovanú biochemickú reakciu. Hormonálna regulácia organizmu má hierarchické usporiadanie. Na samom vrchole je potom dvojica hypotalamus-hypofýza. Mať stabilný, optimalizovaný hormonálny systém je zárukou pevného zdravia ako fyzického, tak psychického.
Uvediem aspoň malú vzorku hormonálne podmienených problémov: cysty, sexuálne problémy, impotencia, neplodnosť, endometrióza, látková výmena, obezita, anorexia, srdcové ťažkosti, problémy žilno-lymfatického systému, celulitída, padanie vlasov u žien i mužov, hormonálne podmienené duševné výkyvy alebo zväčšovanie prsníkov u mužov, hormonálne podmienené nádorové alebo kožné ochorenia, osteoporóza, mozgové príhody ……
Vybrali sme pre Vás osvedčené výrobky, ktoré Vám pomôžu vyriešiť väčšinu Vašich problémov. Veľmi Vám však odporúčam v prípade podozrenia alebo pri klinickom overení hormonálnej disbalancie konzultáciu a individuálne určiť prípravky na mieru. Ušetríte si tak veľa času a utrpenia.

Výrobca
Zoradiť podľa

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ak súhlasíte, kliknite na tlačítko "akceptovať".