Váš košík obsahuje
položky
v celkovej hodnote
  0.00 s DPH
  • Zobraziť

TINNITUS

TINNITUS
Ušný šelest (tinnitus) je sluchový vnem bez vonkajšieho podnetu. Je vnímaný jednostranne alebo obojstranne, v uchu alebo v hlave. Niekto počuje zvonenie, pískanie, praskanie, hučanie, hrmenie, šumenie, bzučanie, cvrlikanie alebo iné zvuky rôznej intenzity. Keď počujete celé melódie, úryvky textov, básničky, apod., jedná se už o sluchové halucinácie, ktorých príčinou sú neurologické či psychiatrické ochorenia.
Ušným šelestom trpí až 20% populácie a môže mať viacero príčin. Od problémov ORL (nosné, ušné krčné), problémov s krčnou chrbticou, vysokým krvným tlakom, zúženými cievami, cukrovkou, štítnou žlazou, prostatou (jeden pacient ku mne chodí a vraví: "Zase mi píska prostata" a je to pre neho indikátor jej stavu), niekedy súvisí so slnečnými erupciami, inokedy so splnom, s námahou, stresom, atd., apod. Nami doporučené prípravky pomôžu, pokiaľ tinnitus súvisí s poruchami metabolizmu, zlým prekrvením vlásočníc uší, stresom a minerálnou nerovnováhou. V každom prípade však veľmi záleží, ako sa k tinnitu "postaví" sám pacient. Mnoho ľudí trpiacich tinnitom si dokáže "vytvoriť v hlave" filter (pásmovú zádrž), ktorá im dokáže nepríjemný šelesť odfiltrovať a tak sa s ním dokážu zžiť a celkom normálne fungovať. Iným zasa tinnitus výrazne zníží kvalitu života a môžu sa u nich časom dokonca prejaviť i ťažké psychické poruchy. Prajem Vám, aby ste boli pacientom s ovplyvniteľným tinnitusom!

Najpredávanejší tovar v kategórii:
  1.   24.60PITNÁ RAŠELINA 1000 ml
  2.   3.00GINKGO DVOJLALOČNÉ (D5) (JINAN)
Triediť podľa

GINKGO DVOJLALOČNÉ (D5)   (JINAN)
 

GINKGO DVOJLALOČNÉ (D5) (JINAN)

Prevencia infarktu, kŕčové žily, krvný obeh, cievy, hučanie v ušiach, brnenie prstov
TIN022Kód:
skladomDostupnosť:
bez DPH :   2.50
s DPH :   3.00

ks
HERTROSON 100 ml
 

HERTROSON 100 ml

Prispieva k skľudneniu a pocitu blaha. Určený všetkým nervákom a precitliveným jedincom. Všetko s kľudom a patričným nadhľadom!
TIN507Kód:
skladomDostupnosť:
bez DPH :   7.83
s DPH :   9.40

ks
HUČANIE V UŠIACH (HUČENÍ V UŠÍCH)
 

HUČANIE V UŠIACH (HUČENÍ V UŠÍCH)

Má protizápalový účinok v oblasti stredoušia a prostaty. Obnovuje pružnosť a pevnosť cievnych stien, cievy rozširuje, znižuje vysoký krvný tlak a podporuje prekrvenie periférnych vlásočníc ucha. Tým zmierňuje a odstraňuje pískanie a hučanie v ušiach.
CAJ027Kód:
skladomDostupnosť:
bez DPH :   3.00
s DPH :   3.60

ks
MAWOSON 8 x 100 ml
 

MAWOSON 8 x 100 ml

Posilňuje všeobecne dobrý zdravotný stav! Ukľudňuje, tlmí stres a nervozitu. Predstavuje ideálny prípravok pre ťarchavé, deti, ale tiež pre alkoholikov.
TIN501Kód:
skladomDostupnosť:
bez DPH :   17.29
s DPH :   20.75

ks
PITNÁ RAŠELINA 1000 ml
 

PITNÁ RAŠELINA 1000 ml

Čistí a ukludňuje črevá a tráviaci trakt, detoxikuje, dopĺňa minerály a potrebné zlúčeniny. Podporuje dobrý zdravotný stav a trávenie, posilňuje obranné sily. Výborný základný prostriedok v 65% všetkých problémov!
OST001Kód:
skladomDostupnosť:
bez DPH :   20.50
s DPH :   24.60

ks
Triediť podľa


KATEGÓRIE

Mohlo by vás zaujímať
Máte nápad alebo pripomienku? Napíšte nám.

Platobná metóda
Najpredávanejší

FastCentrik® - Prenájom e-shopov
Bylinářství-kořenářství s.r.o., Sádek 98, 572 01 Polička, IČO: 26011697
Obsah webu je vo vlastníctve prevádzkovateľa. Je zakázané jeho kopírovanie a využívanie grafiky


JavaScript musí být povolen