Váš košík obsahuje
položky
v celkovej hodnote
  0.00 s DPH
  • Zobraziť

SHEAOIL MUDR. GAYE 100 ml

MAS507Kód

ostatný

Výrobca:
24 mesiacovZáruka:
skladomDostupnosť:
  15.13 / ksCena bez DPH
  18.15 / ksCena s DPH
Množstvo:
ks
SHEAOIL MUDR. GAYE 100 ml

Popis SHEAOIL MUDR. GAYE 100 ml

Shea olej má špecifickú vôňu, je belavý alebo žltohnedý a pripomína kakaové maslo. Medzi nenasýtenými mastnými kyselinami, obsiahnutými v Shea oleji má významný podiel kyselina palmitová, kyselina stearová, kyselina olejová, kyselina linolová a kyselina linoleová. Nezmeniteľný podiel potom tvoria terpény vo forme esteru kyseliny škoricovej), karitény a rastlinné fytosteroly. Je bohatý na biologicky aktívne látky (vitamíny E a F, provitamíny A , D).

Účinok: odďaľuje tvorbu vrások, zjemňuje pokožku, obnovuje jej vláčnosť a pružnosť. Podieľa sa na stimulácii tvorby a rastu nových podkožných buniek a pigmentu. Pokožku upokojuje, hydratuje a regeneruje. Okamžite prináša úľavu vysušeným, popraskaným perám. Účinne ochraňuje citlivú pokožku pred nepriazňou poveternostných podmienok. Ošetruje a vypína najjemnejšiu pokožku očného okolia. Mierni alergické a dermatologické prejavy a zapareniny (atopický ekzém, chronické ekzémy, svrbenie pokožky, lupienku, pooperačné jazvy). Odstraňuje tvorbu záderov, lámavosť a štiepenie nechtov. Je hypoalergénny, vylučuje degeneratívne kožné zmeny. Urýchľuje hojenie popálenín a jaziev. Je ideálnou prísadou do kúpeľov. Je vodeodolný, predstavuje prirodzenú ochranu pred UV žiarením, je výborným prostriedkom pred i po opaľovaní. Obmedzuje nadmerné straty vody z pokožky. Zabraňuje vzniku strií (pravidelné masáže bruška, stehien, zadku a pŕs v tehotenstve a po pôrode). Preventívne jemná masáž bruška dojčiat chráni pred bolestivými vetríkmi a napomáha tráveniu: olej zohrejeme v dlaniach a špirálou v smere otáčania hodinových ručičiek vtierame okolo pupku. Špirálu zakončíme v ľavej slabine.

Zloženie: 100 % rastlinný tuk získaný lisovaním semien z orechov stromu Shea (karité).

Dávkovanie: Používať minimálne raz denne. Kontraindikácie a vedľajšie príznaky: nie sú známe.

Poznámka: Výrobca ručí za pôvod suroviny zo Západnej Afriky a jej spracovanie podľa originálnych receptúr, čo je základným predpokladom pre najvyššiu kvalitu výrobku.

Balenie: PE fľaštička s objemom 100 ml

KATEGÓRIE

Mohlo by vás zaujímať
Máte nápad alebo pripomienku? Napíšte nám.

Platobná metóda
.

FastCentrik® - Prenájom e-shopov
Bylinářství-kořenářství s.r.o., Sádek 98, 572 01 Polička, IČO: 26011697
Obsah webu je vo vlastníctve prevádzkovateľa. Je zakázané jeho kopírovanie a využívanie grafiky


JavaScript musí být povolen