Váš košík obsahuje
položky
v celkovej hodnote
  0.00 s DPH
  • Zobraziť

RAŠELINOVÝ KÚPEĹ PRECHLADNUTIE, 500 ml

OST007Kód

SonnenMoor

Výrobca:
30 mesiacovZáruka:
skladomDostupnosť:
  12.29 / ksCena bez DPH
  14.75 / ksCena s DPH
Množstvo:
ks
RAŠELINOVÝ KÚPEĹ PRECHLADNUTIE, 500 ml

Popis RAŠELINOVÝ KÚPEĹ PRECHLADNUTIE, 500 ml

Rozsah použitia: Všeobecne sa rašelinové kúpele používajú pri ochoreniach brucha, bezdetnosti, na ošetrovanie po úrazoch a operáciach, pri dne, reume, zápaloch kĺbov, nečistej pokožke a poruchách prekrvenia. Rašelinový kúpeľ je cennou pomocou pri vysokom zaťažení, pri preťaženiu a k regenerácii. Kúpeľ prehreje celé telo, uvoľní a povzbudí látkovú výmenu a stará sa pri tom dodatočne o zdravú kožu. Narozdiel od kúpeľného priemyslu neobsahuje naša rašelina prakticky žiadny íl a pozostáva z viac ako 97% zo zvyškov organických tiel bylín a ostatných rastlín s neobvyklo vysokou koncentráciou humínových kyselín, minerálov, stopových prvkov, aminokyselín, rastlinných hormónov, mastných kyselín, všetko v molekulárnej forme , ktorá sa ľahko absorbuje do pokožky. Nejedná sa o výťažok z jedinej, ale zo stoviek bylín neznečisteného prostredia Zeme z obdobia pred 10 tisíc rokmi! Hojivá, detoxikačná a vyživujúca vlastnosť rašeliny je ľudstvu známa už tisíce rokov a v poslednej dobe sa dostáva do popredia záujmu regeneračnej a športovej medicíny. Pôsobí termofyzikálne, biochemicky, proti starnutiu tkanív, ako prírodné antibiotikum, atď. V období svetových vojen sa osvedčila pre vynikajúce hojivé obklady na všetky druhy zranenia. Výrazne čistí pokožku, detoxikuje ju, prispieva k jej pružnosti a napnutiu, zlepšuje jej prekrvenie, podporuje imunitu kože, vizuálne ju omladzuje a tiež narúša tukové bunky. Jemná, pastovitá štruktúra nášho rašelinoveho kúpeľa umožňuje jeho rozpustenie vo vode bez akéhokoľvek nebezpečenstva upchatia odpadu a je vhodný aj do víriviek. Náš Rašelinový kúpeľ - prechladnutie je vďaka siliciam obsiahnutým v eukalyptovom, tymiánovom, feniklovom, vanilkovom, citronelovom a čajovníkovom oleji veľmi účinná pri prechladnutí, kedy uvoľňuje dýchacie cesty a zmierňuje problémy sprevádzajúce každé prechladnutie.
 
Použitie:
Celotelové kúpele: do cca 32 až 36 °C teplej vody v kúpacej vani nalejte 1/4 litra rašelinového kúpeľa a dobre ju vo vode zamiešajte.
Sediaci kúpeľ: Do potrebného množstva teplej vody zamiešajte 1/8 litra (125 ml), rašelinového kúpeľa.
Kúpeľ rúk a nôh: Do potrebného množstva teplej vody zamiešajte 1/16 litra (62,5 ml) rašelinového kúpeľa. Rašelinový kúpeľ by mal trvať 15 až 20 min. a po každom kúpeli by ste mali dodržať 20 minútový pokoj na lôžku. Po kúpeli sa môžete krátko opláchnuť čistou vodou bez mydla a šampónu alebo sa len ľahko osušte a výdatne sa napite čistej vody alebo bylinkového čaju. Pre maximálny účinok rašelinových kúpeľov odporúčame vždy sériu 8 až 10 kúpeľov v rade, nie však viac, ako 2 kúpele týždenne.
 
POZOR! Při použití našich rašelinových kúpeľov dbajte na následujúce:
Pred použitím konzultujte s ohladom na Váš zdravotný stav vhodnost použitia rašelinových koupeľov so svojím ošetrujúcim lekárom. Rašelinové kúpele nepoužívajte, ak máte výrazne vysoký krvný tlak, srdečné problémy, otvorené rany, ste ťarchavá, trpíte vážnou chorobou obehovej sústavy, nádorovým ochorením, reumatismom v akútnom štádiu, akútnou infekciou, horúčkou alebo ťažkou depresiou. Prvé kúpele môžu občas prechodne zosilniť príznaky vašich obtiaží. Jedná sa zpravidla o pozitívný prirodzený proces a príznak účinnosti rašelinového kúpeľu na vaše obtiaže, a preto nie je treba kúpele prerušiť.
V rámci komplexnej rašelinovej kôry dlhodobo (niekoľko mesiacov) spoločne s rašelinovými kúpeľmi užívajte vnútorne našu jedinečnú PITNÚ rašelinu. Keď po kúpeli ihneď vaňu vyčistíte, nespôsobí jemne mletá rašelina žiadne znečistenie. Rašelina po otvorení vo fľaši napučí, čo je úplne normálne a neznižuje jej účinnosť ani trvanlivosť. V prípade potreby povolením uzáveru uvoľnite pretlak vo fľaši.

KATEGÓRIE

Mohlo by vás zaujímať
Máte nápad alebo pripomienku? Napíšte nám.

Platobná metóda

FastCentrik® - Prenájom e-shopov
Bylinářství-kořenářství s.r.o., Sádek 98, 572 01 Polička, IČO: 26011697
Obsah webu je vo vlastníctve prevádzkovateľa. Je zakázané jeho kopírovanie a využívanie grafiky


JavaScript musí být povolen