Váš košík obsahuje
položky
v celkovej hodnote
  0.00 s DPH
  • Zobraziť

Poznámky pre jednoduchšie hladanie

Máte niečo na môj problém?
Vľavo v zelenom okienku Kategória kliknite na nápis PODĽA PROBLÉMOV. Pokúste sa nájsť Váš problém v uvedenom abecednom zozname. Ak ho nájdete, kliknite naň a po chvíli Vám ponúkneme stručnú charakteristiku príznaku a prehľad výrobkov, ktoré by Vám mohli pomôcť. Napr. na Bolesti chrbta Vám ponúkame 5 výrobkov, na Zápal priedušiek 9 výrobkov. Kliknutím na konkrétný výrobok sa Vám okrem bližších informácií vyhľadajú tzv. Alternatívne a Súvisiace výrobky. To Vám dalej rozšíri možnosť výberu vhodného prípravku.
Ak nie je Váš problém v zozname uvedený, zadajte vpravo hore do horného okienka fialového poľa Vyhľadávanie Váš problém, názov výrobku, orgánu, byliny, alebo inú súvisiacu informáciu, v spodnom okienku nechajte nápis Všade a kliknite na zelené OK. Po chvíli sa Vám zobrazí všetky nami ponúkané výrobky, ktoré zodpovedajú Vašej požiadavke.
Ak sa žiaden výrobok nenájde, pokúste sa Vašu požiadavku formulovať všeobecnejšie alebo ju označiť iným termínom! Ak napríklad zadáte do vyhľadávania názov byliny, vyhľadáme Vám nielen vlastnú bylinu, ale aj všetky výrobky,  ktoré ju obsahujú!
Kliknutím na konkrétny výrobok se vľavo otvorí zoznam príznakov a označí sa prvý príznak, pri ktorom je tento výrobok indikovaný. Pokiaľ na tento zdravotný príznak kliknete, nájde Vám program všetky nami ponúkané výrobky, ktoré sú indikované na daný príznak.

Čo je alternatívny výrobok?
Alternatívny výrobok je výrobok, ktorý má obdobný účinok ako základný výrobok a môže ním byť väčšinou nahradený. U každého človeka môže byť na príslušný problém najúčinnejší iný z uvedených alternatívnych výrobkov. V ordinácii Vám pán Jukl automaticky vyberie ten "Váš" výrobok, bez liečiteľa Vám aspoň takto zúžime výber.

Čo je súvisiaci výrobok?
Súvisiaci výrobok je výrobok, ktorý svojim účinkom dopĺňa alebo zosilňuje účinok základného výrobku.

Ako sa rýchlo dostanem na hlavnú stránku?
Jednoducho poklikajte na naše logo vľavo hore alebo kdekoľvek do našej bylinkovej záhradky so svišťom.

Sú obrázky k výrobkom náhodné?
Nie sú! Tieto obrázky (piktogramy) označujú hlavné použitie výrobku so zobrazením cieľovej časti nášho tela. Ak máte dostatočne veľký monitor a máte "obrázkové" vnímanie zistíte, aké rýchle, pohodlné a neunavujúce je hľadanie týmto spôsobom. Stačí sledovat polohu červenej bodky na postavičke a následne heslo v záhlaví obrázku. Vlastný obrázok orgánu /situácia je už potom taká miniexkurzia do anatómie ľudského tela alebo situačný obrázok na pobavenie!


KATEGÓRIE

Mohlo by vás zaujímať
Máte nápad alebo pripomienku? Napíšte nám.

Platobná metóda
Najpredávanejší

FastCentrik® - Prenájom e-shopov
Bylinářství-kořenářství s.r.o., Sádek 98, 572 01 Polička, IČO: 26011697
Obsah webu je vo vlastníctve prevádzkovateľa. Je zakázané jeho kopírovanie a využívanie grafiky


JavaScript musí být povolen