Váš košík obsahuje
položky
v celkovej hodnote
  0.00 s DPH
  • Zobraziť

PITNÁ RAŠELINA 1000 ml

OST001Kód
9008210006769EAN:

SonnenMoor

Výrobca:
30 mesiacovZáruka:
skladomDostupnosť:
  20.50 / ksCena bez DPH
  24.60 / ksCena s DPH
Množstvo:
ks
PITNÁ RAŠELINA 1000 ml

Popis PITNÁ RAŠELINA 1000 ml

Použitie: Vďaka veľmi dobrej znášanlivosti organizmu voči rašeline a rozmanitým účinkom rašeliny patrí pitná rašelina k najobľúbenejším formám použitia rašeliny.
Už viac ako 50 rokov používa medicína jej priaznivé terapeutické účinky pri ťažkých ochoreniach žalúdka a čriev. Účinné látky obsiahnuté v pitnej rašeline podporujú liečebné procesy, blokujú bakterie, posilňujú a detoxikujú organizmus. Prieskumy prevádzané  v Rakúsku na Inštitúte výskumu rašeliny v Neydhartingu popisujú protizápalové, absorpčné účinky huminových kyselín obsiahnutých v rašeline. Pozorovanie ukázali, že po vypití na seba rašelina viaže "prebytečnú" žalúdočnú kyselinu a normalizuje tým hodnotu pH. Bolo zistené, že i po prerušení pitnej rašelinovej kúry sa nadalej udržuje normálna hodnota kyslosti v žalúdku.
Pitná rašelina sa dnes v klinickej medicíne používa pri zápalových črevných ochoreniach formou klystýru. Mnoho ľudí si tieto klystýry aplikuje niekoľkokrát ročne z preventívnych dôvodov, aby posilnili svoj imunitný systém a oslabené orgány prirodzenou cestou.

Čím starší je človek, tým menej dokáže jeho organizmus využiť živiny, minerály, vitamíny a stopové prvky obsiahnuté v strave. Patológovia nám denne prinášajú prekvapivé správy o množiacich sa úmrtiach v dôsledku podvýživenosti organizmu starých ľudí. Pravidelne prevádzaná kúra pitnou rašelinou dokáže účinne doplňovať chybajúce látky a živiny do Vášho organizmu, a to díky veľkej miere zhody ich formy s formou vyskytujúcou sa v ľudskom organisme. Nestretol som sa doteraz s dokonalejšou formou koloidných minerálov, než je tomu v pitnej rašeline. Pitná rašelina v tomto ohľade preukazuje tzv. adaptogénne vlastnosti, co znamená, že organizmy rôznych jedincov z nej využívajú práve tie minerály a látky, ktoré im zrovna chýbajú.
Pitná rašelina nemá vedľajšie účinky a môžu ju piť deti, a po konzultácii s "múdrym" gynekológom aj ťarchavé ženy. V ťarchavosti rašelina príaznivo pôsobí liečivá rašelina aj na plod. Mamičky sa tiež po pôrode oveľa rýchlejšie zotavujú.

Zloženie: Rašelina obsahuje okrem humínových kyselín a pryskyríc následujúce prírodné minerály: vápník, železo, draslík, horčík, sodík, zinok, meď, mangán, chróm, molybdén.
Dávkovánie: Každý deň bezprostredne po raňajkách a podvečer (optimálne o 18tej hodine) 1 polievkovú lyžicu pitnej rašeliny zamiešanej do cca pol pohára vody, ovocnej šťavy alebo čaju.
Pre dosiahnutie maximálneho účinku je minimum 6 týždňov neprerušovaného užívania. Nádobu treba pred použitím vždy dôkladne potriasť!!!
Trvanlivosť: 2,5 roku v uzatvorenom alebo otvorenom stave. Skladovať pri izbovej teplote.
Balenie: PE fľaša 1000 ml (vystačí na cca 4 týždenné užívanie)

Súvisejúci tovar
FYROSAN AL
 

FYROSAN AL

bez DPH :   4.96
s DPH :   5.95
Alergie, pečeň, žlčník, slinivka
FYROSAN ŽS
 

FYROSAN ŽS

bez DPH :   4.96
s DPH :   5.95
Podporujú činnosť žlčníka a slinivky, zlepšujú trávenie
FYROSAN GUIERA
 

FYROSAN GUIERA

bez DPH :   20.25
s DPH :   24.30
Tráviace ústrojenstvo, zápal slizníc, žalúdka, čriev, Crohnova choroba
FYROSAN RAM
 

FYROSAN RAM

bez DPH :   4.04
s DPH :   4.85
Vhodný prostriedok na zápalové procesy, celkovo posilňuje organizmus

KATEGÓRIE

Mohlo by vás zaujímať
Máte nápad alebo pripomienku? Napíšte nám.

Platobná metóda
Alternatívny tovar
.

FastCentrik® - Prenájom e-shopov
Bylinářství-kořenářství s.r.o., Sádek 98, 572 01 Polička, IČO: 26011697
Obsah webu je vo vlastníctve prevádzkovateľa. Je zakázané jeho kopírovanie a využívanie grafiky


JavaScript musí být povolen