Váš košík obsahuje
položky
v celkovej hodnote
  0.00 s DPH
  • Zobraziť

PÁLENIE ZÁHY

PÁLENIE ZÁHY
Pálenie záhy (pyróza) vzniká v dôsledku prieniku žalúdočnej šťavy a natrávenej potravy z žalúdku nazad do pažeráka (tzv. reflux), čo je zapríčinené nedostatočným uzavrením spodnej časti pažeráka. Kyselina chlorovodíková tak naleptáva steny pažeráka, ktoré nemajú takú ochranu, ako žalúdočná stena, a to sa prejavuje pálením. S krátkodobým a občasným pálením záhy si organizmus poradí aj bez liekov. Väčšinou stačí nerobiť dietne chyby. Niekedy stačí sa napiť vody alebo neutralizovať kyselinu v pažeráku, napr. anacidom. Na opakované pálenie záhy je treba adekvátne reagovať a zistiť endoskopickým vyšetrením príčinu. Pokiaľ sa vylúčia väčšie anatomické zmeny na pažeráku, je hlavnou príčinou stres, nepravidelné a nesprávne stravovanie, nedostatok kľudu po jedle, obezita, alkohol, čierna káva alebo fajčenie. Neliečený, často sa opakujúcí reflux môže viesť ku zúženiu pažeráka, ku vzniku vredov v pažeráku, ale až ku zhubnému bujneniu.
Dôležité je upraviť jedálníček - žiadne tučné jedlá, korenie, cibuľa, česnak ani čerstvé pečivo. K tomu zákaz alkoholu a čiernej kávy. Nutná je lepšia životospráva, jesť často a málo, držať vzpriamenú polohu po jedle, spať v polosede, obmeziť zdvíhanie ťažkých bremien a vyvarovať sa polôh tela, pri ktorých sa môže samospádom obsah žalúdka vracať do pažeráka.
Nami ponúkané prípravky skľudnia trávenie, podporia tvorbu žalúdočných šťiav správnej kyslosti (odstránenie prekyslenia), zaistia správnu tvorbu žlče a ovplyvnia pohyblivosť tráviaceho traktu v správnom smere. Základom je dlhodobé pitie výluhu našej zmesi PÁLENIE ZÁHY a užívánie tabliet FYROSAN ŽS. Každý deň 20 minut pred raňajkami a pred ľahnutím si k spánku vypiť 1 polievkovú lyžicu GURGELWASSER bez alkoholu. Po raňajkách a neskoro popoludní vypiť 1 polievkovú lyžicu PITNEJ RAŠELINY.

Najpredávanejší tovar v kategórii:
  1.   3.60PÁLENIE ZÁHY (PÁLENÍ ŽÁHY)
  2.   7.85FYROSAN KOTVIČNÍK
Triediť podľa

FYROSAN KOTVIČNÍK
 

FYROSAN KOTVIČNÍK

Osvedčený životabudič a rastlinná viagra. Priaznivo pôsobí na prostatu, močové cesty, upravuje metabolizmus a krvný tlak. Zvyšuje hladinu pohlavných hormónov. Nenávykový, bezpečný a bez vedľajších účinkov.
TAB030Kód:
skladomDostupnosť:
bez DPH :   6.54
s DPH :   7.85

ks
PÁLENIE ZÁHY (PÁLENÍ ŽÁHY)
 

PÁLENIE ZÁHY (PÁLENÍ ŽÁHY)

Skrotí Vaše žalúdočné šťavy skľudnením trávenia, podporou tvorby žalúdočných štiav, odstránením prekyslenia žalúdka a správnou tvorbou žlče. Po jedle necvič, obmedz cibuľu, cesnak a "bublinky".
CAJ063Kód:
skladomDostupnosť:
bez DPH :   3.00
s DPH :   3.60

ks
Triediť podľa


KATEGÓRIE

Mohlo by vás zaujímať
Máte nápad alebo pripomienku? Napíšte nám.

Platobná metóda
Najpredávanejší

FastCentrik® - Prenájom e-shopov
Bylinářství-kořenářství s.r.o., Sádek 98, 572 01 Polička, IČO: 26011697
Obsah webu je vo vlastníctve prevádzkovateľa. Je zakázané jeho kopírovanie a využívanie grafiky


JavaScript musí být povolen