Váš košík obsahuje
položky
v celkovej hodnote
  0.00 s DPH
  • Zobraziť

DOBRÝ ZRAK - Zhang Yan Ming

TAB501Kód

ostatný

Výrobca:
24 mesiacovZáruka:
skladomDostupnosť:
  12.08 / ksCena bez DPH
  14.50 / ksCena s DPH
Množstvo:
ks
DOBRÝ ZRAK - Zhang Yan Ming

Popis DOBRÝ ZRAK - Zhang Yan Ming

Čínski lekári veria, že sivý zákal a ďalšie očné problémy sú často spojené s nedostatočným výkonom pečene a obličiek a podporou ich funkcie dosahujú u svojich pacientov významné zlepšenie zraku. Jedným z najúčinnejších prírodných prostriedkov, ktoré Číňania v priebehu vekov vyvinuli je Zhang Yan Ming.
Tento úžasný celoprírodný doplnok podporuje zdravé oči a je vynikajúcou prevenciou sivého zákalu posilnením energie pečene, obličiek a krvného obehu. Prípravok tiež dodá všetky potrebné živiny, ktoré Vaše oči potrebujú.

Ako Zhang Yan Ming funguje: Tradičná čínska medicína verí, že pečeň je zásobárňou krvi, obličky zásobárňou energie a krv a energia vyživujú oči. Nedostatok energie v pečeni môže viesť k hyperfunkcii pečene a spotreba energie obličkami potom zase k horúčkosti v obličkách, čo má za následok vznik očných chorôb, ako je šedý zákal. Zhang Yan Ming podporuje a vyživuje pečeň a obličky, a navodzuje energetickú rovnováhu pečene a posilňuje zrak . Okrem šedého zákalu je Zhang Yan Ming dobrý aj na zelený zákal, svrbivé oči, a slabý zrak. Odporúča sa tiež pre osoby zotavujúce sa po operácii očí.

Účinok Zhang Yan Ming:
1. výborná prevencia proti šedému zákalu
2. zlepšuje ostrosť videnia
3. posilňuje slezinu, prečisťuje zrak
4. posilňuje pečeň a obličky
5. redukuje pálenie očí

Zloženie: Drieň lekársky, plod Prinsepia jednokvetá, plod Kustovnica čínska, plod Záražec púštny, vňať Pazvončeku, koreň Kozinec blanitý, koreň Ploštičník, podzemok Kopmiček chuanxiong , podzemok Drmek trojkvetý, plod Chryzantéma, kvet Puškvorec trávolistý

Balenie: 100 tabliet po 0.2 g

Krajina pôvodu: Čína

KATEGÓRIE

Mohlo by vás zaujímať
Máte nápad alebo pripomienku? Napíšte nám.

Platobná metóda
.

FastCentrik® - Prenájom e-shopov
Bylinářství-kořenářství s.r.o., Sádek 98, 572 01 Polička, IČO: 26011697
Obsah webu je vo vlastníctve prevádzkovateľa. Je zakázané jeho kopírovanie a využívanie grafiky


JavaScript musí být povolen